Замок Меджибіж

Маршрут: Хмільник - Летичів - Меджибіж Цiна: 895 грн

Замок Меджибіж

Відкриваємо разом Хмельниччину, їдемо в Меджибіж - замок другий за популярністю після Кам'янця-Подільського. Фортеця між Бугом та Бужком з багатою історією та чудовими краєвидами. Меджибіж є знаним центром хасидизму. Щороку сюди з'їжджаються тисячі хасидів, щоб віддати шану засновнику хасидизму - Баал Шем Тову, який похований у Меджибожі. На місці його поховання збудовано мавзолей.

Також заїдемо на радонові води до Хмільника, де над Південним Бугом височіє палац графа Ксідо, маскуючись під грізну фортецю. Це майже на межі між Вінничиною і Хмельниччиною.  Кажуть, що знаменита радонова вода Хмільника виліковує від багатьох хвороб, хоча й не панацея.  

За день ми зможемо відчути себе середньовічними мешканцями замків і фортець, бо відвідаємо ще й Летичів. Місце атмосферне та з історією про справжнього захисника нашої землі - Устима Кармалюка. Розкажемо також про садівника, що залишив на Поділлі і Волині більш ніж 40 парків.

Приєднуйтесь до нашої подільської мандрівки!

Програма

Вiдгуки наших туристiв

Олена Костенко

Олена Костенко

Дуже вдячна екскурсоводу: багато цікавого дізналися — вона професіонал і фанат своєї справи. Равлику — процвітання, а мені особисто — ще більше нових вражень в мандрах по нашій чудовій і рідній Україні!

Оксана Срібна

Дякуємо працівникам турфірми «Драйвовий равлик» за можливість побачити маловідомі місця рідної країни.
Нашому екскусоводу, пані Наталії бажаємо завжди бути в чудовому настрої, не втомлюватися від подорожей, зацікавлених, розумних екскурсантів.

Іра Сідько

Дякуємо за гарний тур Меджибож, дякуємо пані Наталі за цінні пізнання та чудові історії. Нам і погодою пощастило! Дуже гарна подорож, ми заряджені позитивом і силою духу, що нам зараз дуже потрібно!