Замок Меджибіж

Маршрут: Хмільник - Летичів - Меджибіж Цiна: 995 грн

Замок Меджибіж

Відкриваємо разом Хмельниччину, їдемо в Меджибіж - замок другий за популярністю після Кам'янця-Подільського. Фортеця між Бугом та Бужком з багатою історією та чудовими краєвидами. Меджибіж є знаним центром хасидизму. Щороку сюди з'їжджаються тисячі хасидів, щоб віддати шану засновнику хасидизму - Баал Шем Тову, який похований у Меджибожі. На місці його поховання збудовано мавзолей.

Також заїдемо на радонові води до Хмільника, де над Південним Бугом височіє палац графа Ксідо, маскуючись під грізну фортецю. Це майже на межі між Вінничиною і Хмельниччиною.  Кажуть, що знаменита радонова вода Хмільника виліковує від багатьох хвороб, хоча й не панацея.  

За день ми зможемо відчути себе середньовічними мешканцями замків і фортець, бо відвідаємо ще й Летичів. Місце атмосферне та з історією про справжнього захисника нашої землі - Устима Кармалюка. Розкажемо також про садівника, що залишив на Поділлі і Волині більш ніж 40 парків.

Приєднуйтесь до нашої подільської мандрівки!

Програма

Вiдгуки наших туристiв

Андросович Вікторія

Андросович Вікторія

Доброго дня! Дякуємо за чудову екскурсію!!! Нам дуже сподобалися! Класна атмосфера, чудовий екскурсовод Наталя!!! Красиві місця нашої неньки!!! Вихідний видався на славу.
До нових зустрічей з Драйвовим равликом.
Олена Костенко

Олена Костенко

Дуже вдячна екскурсоводу: багато цікавого дізналися — вона професіонал і фанат своєї справи. Равлику — процвітання, а мені особисто — ще більше нових вражень в мандрах по нашій чудовій і рідній Україні!

Оксана Срібна

Дякуємо працівникам турфірми «Драйвовий равлик» за можливість побачити маловідомі місця рідної країни.
Нашому екскусоводу, пані Наталії бажаємо завжди бути в чудовому настрої, не втомлюватися від подорожей, зацікавлених, розумних екскурсантів.

Іра Сідько

Дякуємо за гарний тур Меджибож, дякуємо пані Наталі за цінні пізнання та чудові історії. Нам і погодою пощастило! Дуже гарна подорож, ми заряджені позитивом і силою духу, що нам зараз дуже потрібно!