Тунель кохання і замок Корецьких

Маршрут: Корець - Клевань Цiна: 750 грн

Тунель кохання і замок Корецьких
Опис мандрівки


          Тунель кохання – це феномен, який встиг потрапити до рейтингу десятки місць в світі, які неодмінно варто відвідати. Влітку та восени тунель аркової форми має особливу красу, від якої перехоплює подих.
Місцеві мешканці згадують відвідувачів з Японії, Мексики, Канади та багато інших країн. Парадокс в тому, що лише частина українців знає про існування такого природного чуда.

         Недалеко від Тунелю кохання є ще одне старовинне містечко, чию порцеляну можна зустріти в десятках музеїв Європи. Це місто Корець, про славну історію якого нагадують руїни замку Корецьких.
Крім славної історії має ще й духовне життя. В місті є Троїцький жіночий монастир, який пов’язаний і з Одесою, і з Пушкіним. Та й без казусів в місті не обійшлось…

        Крім славних місць Корець і Клевань ми побуваємо ще в Пересопницькому князівстві, де писалося Пересопницьке євангеліє, на якому присягають на вірність всі президенти незалежної України. В містечку Пересопниця ми відвідаємо Музей книги, де наші всі президенти залишали по книзі, що написали власноруч...

        Але краще один раз на власні очі побачити, ніж 100 разів почути! Приєднуйтесь до нашої приємної компанії.
Телефонуйте або пишіть прямо зараз!

Програма

Вiдгуки наших туристiв

Олена

Була с гідом Наталею в Тунелі кохання 29/07/18. Дуже сподобалось. Дякую вам. Пані Наталя чудовий гід. Про це говорили майже всі учасники туру.