Тараканівський форт і замок Дубно

Маршрут: Дубно - Тараканів Цiна: 770 грн

Тараканівський форт і замок Дубно

Опис подорожі

Цього разу ми побачимо місця, які нікого не залишають байдужим або настільки вражають, що подальші подорожі неможливі без порівняння з цими об'єктами.

Тараканівський форт було збудовано у 1890 році для захисту Львівської залізниці, і мав він форму ромба. Форт мав все: і пекарню, і баню, і лазарет, туалети і каналізацію, водопровід і вентиляцію. У 1899 було підключено електричне освітлення, а у 1901p. – телефон. Це ціле підземне місто, що мало 4 поверхи під землею, до якого треба було пробиратися підземними ходами...

Також ми відвідаємо місто Дубно з величним замком і палацом та великою кількістю храмів. Дубно нагадує собою європейську глибинку і залишає почуття повноти.

Та що там говорити! Гайда з нами, подивимось все разом!

Програма

Вiдгуки наших туристiв

Снежана

Снежана

Путь в историю, который подарил отличные впечатления и эмоции!
Наталія

Наталія

Чудовий та цікавий маршрут в географічному, історичному, культурному сенсах. В форті та по місту Дубно були в товаристві гіда Юрія, який просто підкорив своєю інтелигентністю та ерудициєю. Окрема подяка пані Оксані та Петровичу за супровід та безпечну дорогу. Час та байдужість до нашого спадку можуть не залишити Вам шансів побачити це в майбутньому.
Валентина

Валентина

Тараканівский форт — це неймовірна та містична пам*ятка. яку на жаль, не приводять до ладу.

Наталія

Тараканівський форт залишає наскільки сильні враження, що порівняти неможливо ні з чим. Таємничий, загадковий, він вабить і лякає. Творіння людських рук, яке забрала собі природа
Анна

Анна

Якщо ви молоді, здорові і жадаєте дізнаватися нове, то я вас закликаю — подорожуйте. І їдьте так далеко, наскільки це можливо. Подорожі вчать більше, ніж що б то не було. Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома. Мої вихідні вдались разом з Драйвовий равлик Мандри Квести Екскурсії, відвідавши містичний Тараканівський форт та Дубенський замок
Lena

Lena

Дубно та Тараканівський форт — це та подорож, яка запам'ятаєтьмя надовго. Особливо вразив Тараканівський форт своєю величчю, таємничністю, красою, могутністю. Приємно вразило, що екскурсія супроводжувалась нашою наймилозвучнішою українською мовою, за це вам наше найщиріше, дякую. Шкода тільки що держава не звертає уваги на об'єкти старовини, які б могли привести набагато більше туристів, чим є на даний час. Шкода, що все руйнується, і знаходиться в такому занедбаному стані… Всім рекомендую даний маршрут, їдьте не пошкодуєте. Дякую за чудову подорож.
Shcherbyna Kateryna

Shcherbyna Kateryna

Дубно — місто, в яке я хотіла повернутись ще раз, і Тараканівський форт — місце, де я хотіла побувати. Ось так Драйвовий равлик дав мені можливість реалізувати одразу два бажання. Дуже насичена поїздка: новими враженнями, інформацією та емоціями — розповіді та факти з дуже сумних сторінок історії України, певно, змусили задуматись не лише мене. Оксана надзвичайний організатор: всі її команди виконувались чітко та без затримок. А ще вона вміє викликати бажання потрапити ще кудись — її яскраві розповіді під час дороги про Корець, Коростишів наштовхнули на ідеї для наступних подорожей. У Дубно та у Тараканівському (як виявилось, правильно — Дубенському) форті нас водив за собою місцевий історик Іван. Настільки цікаво розповідав, що після повернення додому шукала ще і ще інформацію про Дубно та форт. Отак надихають у Драйвовому равлику) Раджу спробувати і вам.

Светлана

12.05 Таракановский форт. Все понравилось, хочу отметить, организационно-командирские качества Оксаны-молодец. От хорошего гида зависит вся поездка и таких профессионалов очень редко встретишь.
Лариса

Лариса

Тур 28.07.2018 Очень впечатляющие места и объекты, содержательная информация. Понравилось всё, спасибо экскурсоводам Оксане и Ивану, водителю Юрию, турфирме. Всем за организацию и осуществление поездки огромная благодарность! Отлично!

Ірина

17 июня(вчера) я ездила по этому маршруту. Просто СУПЕР! Хочу поблагодарить экскурсоводов и организаторов за чудесную работу. Оксаночка, Иван Вы большие молодцы! Кто еще сомневается ехать или нет- не сомневайтесь, нашей группе очень понравилось.

Олена

Маю велике бажання поділитись радістю одноднного туру, на який мені пощастило потрапити: Дубно, фортеця і Тараканівський форт. Надзвичайно приємне спілкування з організаторами почалось ще в електронному вигляді, вся інформація доносилась оперативно і достовірно. Прекрасний екскурсовод Оксана супроводжувала ненавязлими і цікавими фактами всі 5 годин дороги до Дубно. Особистість екскурсовода, вміння ігнорувати непростий характер екскурсантів деяких, культура спілкування викликає захоплення. Не зовсім мені зрозуміло, для чого в цю поіздку було брати дітей, яким там було не завжди цікаво і група була змушена спостерігати непрості взаємини дітей і їх батьків.
На жаль, забулось ім'я екскурсовода з Дубно. (Іван Касянчук — прим.) Це — талант! Скільки історичних фактів, абсолютно у неакадемічному викладенні, з гумором, іронією, я закохалась в цього чоловіка!
Автобус прекрасний, знайшла друзів, прекрасно провела час. Вже два дні в голові крутяться слова екскурсовода з Дубно: Історія не сентиментальна, сентиментальна природа… Насолоджуйтесь природою і історією з Равликом.
Дякую за прекрасне наповнення мого життя 6.05.2018.
Олена.

Анна

6 мая посетила экскурсию в Дубенский Замок и Тараканов Форт — это невероятные ощущения!!! Уникальные места и прекрасный гид, всем советую!!! Но, мало времени походить по Тараканову Форту — этому месту можно уделить пару часов, ведь оно неповторимое!