Тараканівський форт і замок Дубно

Маршрут: Дубно - Тараканів Цiна: 740 грн

Тараканівський форт і замок Дубно

Опис подорожі

Цього разу ми побачимо місця, які нікого не залишають байдужим або настільки вражають, що подальші подорожі неможливі без порівняння з цими об'єктами.

Тараканівський форт було збудовано у 1890 році для захисту Львівської залізниці, і мав він форму ромба. Форт мав все: і пекарню, і баню, і лазарет, туалети і каналізацію, водопровід і вентиляцію. У 1899 було підключено електричне освітлення, а у 1901p. – телефон. Це ціле підземне місто, що мало 4 поверхи під землею, до якого треба було пробиратися підземними ходами...

Також ми відвідаємо місто Дубно з величним замком і палацом та великою кількістю храмів. Дубно нагадує собою європейську глибинку і залишає почуття повноти.

Та що там говорити! Гайда з нами, подивимось все разом!

Програма

Вiдгуки наших туристiв

Лариса

Лариса

Тур 28.07.2018 Очень впечатляющие места и объекты, содержательная информация. Понравилось всё, спасибо экскурсоводам Оксане и Ивану, водителю Юрию, турфирме. Всем за организацию и осуществление поездки огромная благодарность! Отлично!

Ірина

17 июня(вчера) я ездила по этому маршруту. Просто СУПЕР! Хочу поблагодарить экскурсоводов и организаторов за чудесную работу. Оксаночка, Иван Вы большие молодцы! Кто еще сомневается ехать или нет- не сомневайтесь, нашей группе очень понравилось.

Олена

Маю велике бажання поділитись радістю одноднного туру, на який мені пощастило потрапити: Дубно, фортеця і Тараканівський форт. Надзвичайно приємне спілкування з організаторами почалось ще в електронному вигляді, вся інформація доносилась оперативно і достовірно. Прекрасний екскурсовод Оксана супроводжувала ненавязлими і цікавими фактами всі 5 годин дороги до Дубно. Особистість екскурсовода, вміння ігнорувати непростий характер екскурсантів деяких, культура спілкування викликає захоплення. Не зовсім мені зрозуміло, для чого в цю поіздку було брати дітей, яким там було не завжди цікаво і група була змушена спостерігати непрості взаємини дітей і їх батьків.
На жаль, забулось ім'я екскурсовода з Дубно. (Іван Касянчук — прим.) Це — талант! Скільки історичних фактів, абсолютно у неакадемічному викладенні, з гумором, іронією, я закохалась в цього чоловіка!
Автобус прекрасний, знайшла друзів, прекрасно провела час. Вже два дні в голові крутяться слова екскурсовода з Дубно: Історія не сентиментальна, сентиментальна природа… Насолоджуйтесь природою і історією з Равликом.
Дякую за прекрасне наповнення мого життя 6.05.2018.
Олена.

Анна

6 мая посетила экскурсию в Дубенский Замок и Тараканов Форт — это невероятные ощущения!!! Уникальные места и прекрасный гид, всем советую!!! Но, мало времени походить по Тараканову Форту — этому месту можно уделить пару часов, ведь оно неповторимое!