На каву в Чернігів

Маршрут: Козелець - Чернігів Цiна: 520 грн

На каву в Чернігів

Опис мандрівки

Як описати Чернігів, якому більш 1300 років,  декількома рядками?  Славетне місто, про здобуття якого мріяли вельможні  князі, литовці, поляки, росіяни і, навіть, кримські татари. Одне з найбільших міст Європи в 13 ст.

Легенди про Чернігів будили  уяву всіх, хто їх чув далеко за межами країни. І сьогодні в кожному куточку України ви зустрінете в історії спомин чи епізод про це величне місто!

Тут збережені вали старого Дитинця, незвично велика кількість старовинних храмів, печери, що, за легендою, поєднують Київ та Чернігів між собою, і безліч цікавих історій.

А ще у Чернігова є одна особливість: хто хоча б один раз доторкнеться до його святинь, завжди буде відчувати тепло і доброзичливість міста)))

Тож ніяк не можна описати місто в декількох рядках. Його треба оглядати і насолоджуватись! А яка в Чернігові смачна кава...  

Ми запрошуємо вас доторкнутись до старовинного, легендарного і смачного Чернігова разом з нами!

Приєднуйтесь прямо зараз!

Програма

Вiдгуки наших туристiв

Леся

Минулого року я їздила на каву до Чернігова з Драйвовим равликом, але камінь не потерла, бажання не загадала і вирішила незважаючи на мороз подивитися чудове місто ще раз, (ще й 100% знижка на екскурсію), чи то за рік забулося, чи гід Євген так цікаво розповідав, що я дуже задоволена мандрівкою!
Юля

Юля

Дякую Драйвовому равлику та особисто керівнику групи пані Наталії за чудову подорож на каву до Чернігова. Бажаю Вам подальших успіхів та процвітання!
Катерина

Катерина

Їздила з Оксаною до Чернігова у червні, як завжди, супер настрій, супер тур, чудові люди в бусі!!! Дякую!!!