Spa-вихідні в Закарпатті

Маршрут: Чинадієво - Косино - Ужгород Цiна: 1050 грн

Spa-вихідні в Закарпатті

Чи чули ви щось про Угорську Україну? А про українські села, де не розуміють української мови? Може знаєте про вулкани на території України?  Чи те, які скарби має наша країна у вигляді термальних джерел?

 Ні? Тоді вам точно треба побувати в SPA-куточку України – Косино.  Це комплекс басейнів і саун з гарячою термальною водою. Купання в такій воді сприяє лікуванню опорно-рухового апарату, підвищує імунітет і є профілактикою для багатьох інших захворювань. Особливо приємно купатися в басейнах в холодну пору року, адже температура води коливається від 35 до 42 градусів. Для цікавих вражень комплекс пропонує басейни з ароматом кави, вина, пива та палінки. І з відповідним антуражем. Також тут є аж 7 різних саун на будь-який смак: римська, хамам, соляна, кріо-сауна, угорська та інші.

Мандрівка на Косино не закінчується! Адже також ми відвідуємо замки, смакуємо місцеві страви, дегустуємо справжнє вино та сік, ночуємо в угорських садибах зеленого туризму, спілкуємося і сміємося з приколів в корчмі-музеї «Деца у нотаря».

Гайда з Драйвовим равликом релаксувати на SPA-курортах Закарпаття!

Замовляйте прямо зараз!

Програма

Вiдгуки наших туристiв