Солеварня Дрогобича і спа в Трускавці

Маршрут: Трускавець - Дрогобич Цiна: 1630 грн

Солеварня Дрогобича і спа в Трускавці

Опис

Смак Дрогобича у його солі. Адже тут і нині діє найстаріша солеварня у Європі. Сакральність міста у його храмах, а дерев’яна церква Святого Юра, занесена до списку ЮНЕСКО. Розкіш - у маєтках часів Австро-Угорщини: вілла Яроша, вілла Б'янки просто зачаровують. Однак справжні скарби - у його мешканцях, бо серед найвідоміших: Іван Франко, Бруно Шульц, Юрій Дрогобич (Котермак). 

Родзинки Трускавця у цілющих джерелах, СПА комплексах і курортній легкості. Історичні вілли, готелі на будь-який смак, фонтани та розвагу - ласкаво просимо на курорт. 
Приєднуйтесь до нашої мандрівки!

УВАГА! Екскурсія стартує з Трускавця, тому необхідно дістатися Трускавця самостійно.

Які взяти квитки?
Ми рекомендуємо купувати квитки на потяг №49 Київ-Трускавець (виїзд п'ятниця) і №50 Трускавець-Київ (виїзд неділя). Потяг курсує за станціями: Фастів, Козятин, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів і мандрівники з цих міст можуть теж преєднатися до подорожі. 
Орієнтовна вартість квитка в купе - 500 грн (в один бік), плацкарт - 200 грн. (в одну сторону).

Увага!!! Квитки на потяг швидко закінчуються. Рекомендуємо бронювати тур і квитки за 4-2 тижні до початку туру.

Альтернативні потяги:
- №81 Київ-Ужгород-Київ до станції Стрий (надамо трансфер за попередньою домовленістю).
- Для туристів з Харкова, Полтави, Миргорода, Лубен, також з Києва (за відсутності квитків на інші потяги) рекомендуємо потяг №17 (Харків-Ужгород-Харків). Квитки до і від станції Стрий (надамо трансфер за попередньою домовленістю). 
- №46 Лисичанськ-Ужгород до станції Стрий.

Програма

Вiдгуки наших туристiв