Скарби Житомирщини

Маршрут: Березівка - Житомир - Хорошів Цiна: 620 грн

Ведмеді та Житомирщина

Опис

Житомирський край - це велика скарбниця - на пам'ятки, людей, палаци, кар'єри, камені... Та мало хто уявляє, що це за скарби. 
Ще в далекому 1931 році вперше почалась розробка пегматитів і видобуток топазів на Житомирщині. Тоді академік О.Є. Ферсман писав: «Те, що складало раніше гордість і єдину прерогативу Уралу – топази, берили, кварци, тепер у великій кількості є на Волині». 
Музей коштовного каміння в Хорошеві - це найбільший музей в Україні, який підпорядкований Міністерству фінансів України і є стратегічним запасом - саме останнє нз.
В музеї експонуються найцінніші і найбільші дорогоцінні камені України, зокрема берил "Петро і Павло" вагою 6 кг.

Та не лише топази, берили і кварци будуть збуджувати нашу уяву. Ми перенесемося в інший світ адже відвідаємо з вами єдиний музей космонавтики в Україні! В експозиції представлена унікальна колекція зразків космічної техніки, обладнання, спорядження космонавтів та космічних сувенірів.

Ви відкриєте для себе цікаві куточки Житомира, дізнаєтесь про низку яскравих історій та постатей, а ще побуваєте в творчих закутках міста))))
Приєднуйтесь! Буде, як завжди, цікаво!

Автор фото: Марія Лонюк

Програма

Вiдгуки наших туристiв

Аревік

Аревік

Була на екскурії вчора. Мені дуже сподобалось — насичено, цікаво (ніяких нудних лекцій!) і швидко, завдяки чому нові враження отримуєш бесперервно :) Навіть у музеї каміння, незважаючи на його офіційность (він належить до Міністерства фінінсів України та є режимним об'єктом). Вибрала саме цю екскурсію, бо в ній поєдналися одразу кілька моїх захоплень: мінерали, космос, природа, подорожі :) На додачу жоден екскурсовод не говорив нудно, а розповідав так, ніби ми всі — його добрі друзі, котрі, нарешті, приїхали до його міста/місця роботи.
Втомилася страшенно, трохи запізнилися до Києва (це буває із екскурсіями, на відпусці також не завжди вчасно поверталася до готелю), але вражень море! Для себе та мого робочого режиму зрозуміла, що мені треба обирати поїздку у свій перший вихідний день, щоб нікуди не поспішати на другий. Врахую для наступних подорожей :)
Дякую за чудовий день та Ясю, Равлику! :)