Хочете трохи святкового настрою? Чи просто спробувати якісні та смачні сири? Думаєте, що не вмієте грати на музичному інструменті? Тоді вперед з нами в мандрівку! Ідемо Козу водити...
Спочатку спробуємо на дегустації сири, що потрапляють до найдорожчих ресторанів та магазинів Києва. А для того, щоб смак сиру був виразним, дегустація проводиться з келихом запашного вина або горнятком теплого чаюабо глінтвейном!
Пройдемося між тварин, нафотографуємось біля новорічних фотозон, почуємо кумедних історій і скуштуємо обід з кутею. Буде можливість придбати сири, мило або козу))))
Ну і куди ж без музик? Покажемо вам оригінальний Музей гармоніки, де є гармоні з чобота, сірників і бісеру... Заграємо з вами разом, навіть, якщо ви ніколи в житті не грали))))