Романтичний льон-blue у Глухові

Маршрут: Кролевець – Путивськ - Новгород-Сіверський, Глухів - ЛЬОН-ФЕСТ - славнозвісний Путивль-град. Цiна: 2020 грн

Романтичний льон-blue у Глухові

Опис

Французи милуються цвітінням лілової лаванди, а українці мають своє квіткове диво – безкрайні та сині поля льону! А чи знаєте Ви, що квіти льону розцвітають на світанку, а до обіду вже в’януть? Кожна квітка живе лише кілька годин, даруючи світові свою недовготривалу красу, і ми хочемо, аби ви це побачили! 

Цього року наш вояж пройде віддаленими куточками України - ми відвідаємо історичні Новгород-Сівеський і Путивль, де майже кожен куточок міста дихає історією. Також ми відвідаємо одне з чудес природи – яблуню-колонію в Кролевці, що займає за розміром ціле футбольне поле!

Щасливі й замріяні ми заночуємо у славетному Новгород-сіверському, аби з новими силами і гарним настроєм зустріти світанок нового дня і вирушити до безкрайнього блакитного моря льон-blue, що поблизу Глухова. Селфі-сесія в полі блакитного льону вітається!!! А далі на нас чекатимуть забави та гуляння на ЛЬОН-ФЕСТ!

Сподіваємось, що нам вдасться отримати запрошення на дружню розмову від самого голови міста Глухова, пана Мішеля Терещенко, славетного нащадка давнього роду меценатів Терещенків. В минулому році всі наші туристи отримали змогу поспілкуватися з такою відкритою особистістю, як Мішель Терещенко. Він з радістю розповідає про свої випробування та успіхи на шляху до розбудови міста мрії, про традиції та сміливі експерименти, про ризик і віру в свій задум. Також ми матимемо змогу оглянути цікавинки Глухова і посмакувати місцевими стравами на обід. 

А в післяобідній час нас чекає славетний Путивль-град. Свого часу тут був дівочий монастир. Наприкінці 17 ст в одній з його келій тримали ув’язнену після стрілецького бунту московську царівну Софью. Та це лише крихта з історії...

Подорож-пригода чекає на вас! Приєднуйтесь!

Програма

Вiдгуки наших туристiв