Квест: Бібліотека і таємниця першої книги

Маршрут: Парк Т. Шевченка - Бібліотека Цiна: 230 грн

Квест: Бібліотека і таємниця першої книги

Опис

Що таке бібліотека? Місце, де живі та мертві залишили свій слід серед клаптиків паперу, їх слова - лише чорнило, але з кожним прочитаним словом вони змінюють в свідомості людей речі або втілюють в життя їх улюблених персонажів. Письменники збирають шматочки емпрічних знань з усієї планети і маніпулюють чужими емоціями, почуттями і знаннями, перетворюючи папір в цінний артефакт знань: іноді справедливо, іноді ні. 

Письменник, хто він такий? 
Останній рік у цій бібліотеці творилося щось воістину дивне, до нас заходив загадковий чоловік, брав з нізвідки невелику книгу і починав писати в ній. Але з часом, охорона помічала, що він відвідував бібліотеку з ранку, а ввечері після закриття бібліотеки жодна камера і жодна людина не могли підтвердити, що він виходив звідти. З ним намагалися заговорити, але він начебто був німим. Коли відвідувачі помітили, що він не пише слова, а малює прості каракулі, все стало ще дивніше. 

B дні його відвідування вночі по бібліотеці прогулювалися якісь дивні люди, які бралися нізвідки, але нічого не крали, вони залишали записки, щось писали і рухали речі, але суттєвої різниці в бібліотеці не помічалося. Треба вже нарешті з'ясувати, що тут робиться і хто ці люди. Тому ми зустрічаємося ввечері після закриття бібліотеки, щоб знайти відповідь на дивні загадки бібліотеки.

МЕХАНІКА: Послідовне проходження квесту, без допуску на всі локації до певного моменту. Після проходження кожної серії місій, вам буде відкриватися новий рівень допуску до наступного поверху або до нової кімнати на одному з поверхів, яка розкриє вам шматочок пазла, а він в свою чергу поступово розкриває сюжет. У квесті братимуть участь Актори, тому розмови з ними і вивчення самих персонажів через розмову має велике значення в сюжетному проходженні. 

Приходьте і пройдіть захоплюючу гру в бібліотеці!

Програма

Вiдгуки наших туристiв