Край Вінні-Пуха або Дикий мед Полісся

Маршрут: Сущани – Юрово – Хочино - «Камінь любові» Цiна: 700 грн

Край Вінні-Пуха або "Дикий мед" Полісся

Опис

Унікальний і неймовірно цінний бортний мед виробляється дикими бджолами, тому часто називають «дикий мед».

На жаль, на Землі залишилося зовсім мало диких бджіл і вони вже занесені в Червону книгу. Але саме вони і є ті «правильні» бджоли і якраз вони роблять справжній «правильний» мед, не дивлячись на те, що Вінні Пух - найбільший любитель меду - був з цим не згоден))))

Смак і корисні властивості дикого меду можна без сумнівів віднести до кращих сортів, що відомі з давнини. Той, хто спробував бортний мед хоча б раз, нізащо не захоче замінити його на інший.
Бортництво - це дуже давня форма бджільництва, при якій бджілки селилися в дуплах товстих дерев, де і робили свій смачний і корисний мед. Потім з'явилася людина, якій теж дуже сподобався незвичайний смак дикого меду.

Зараз бортники - це переважно люди старшого покоління. Вони навчилися ходити «коло пчіл» від своїх батьків і дідів. Вони ж зберігають бортництво як промисел на Поліссі. Деякі з старих бортників пам’ятають різноманітні перекази і давні вірування про бджіл, ритуальне значення продуктів бджільництва, магічних замовлянь, які мали захищати мед від крадіїв.

Дуже незвична і цікавенна подорож до Полісся і до бортників з можливістю придбати цілющий «дикий мед».
Ви неодмінно маєте це побачити. Приєднуйтесь!

Програма

Вiдгуки наших туристiв