КПІ. Екскурсія українським Гоґвортсом

Маршрут: М. КПІ - парк з ручними білками - бібліотека КПІ - музей Політеху Цiна: 120 грн

Чудовий парк, ручні білки і красиві корпуси. Пропонуємо прогулятися з екскурсією українським Гоґвортсом - Національним технічним університетом України "Київським політехнічним інститутом ім. І. Сікорського". 

Ми прогуляємося стежками кампусу, де лише корпуси мають 100-літню історію!
Чи знали ви, що це перший технічний навчальний заклад в Києві?

Ми розкажемо, як виникла ідея створення КПІ, прогуляємося Алеєю слави видатних науковців і винахідників та відвідаємо одну з кращих бібліотек України, з фондом якої може працювати будь-який житель нашої планети.
Крім того ми побуваємо з вами в 7 залах Політехнічного музею КПІ, де розміщено справжні раритети з першої електроніки, радіотехніки, телекомунікації, авіації i космонавтики, транспорту і багато чого ще!!!

Якщо ви до цього часу вважали ВУЗ КПІ лише технічним, то ми доведемо, що його по праву можна називати кампусом, оскільки на своїй території має все для гармонійного розвитку: будинок культури, спортивні майданчики, поліклініка і навіть свій храм. 
Прогулюючись з нами територією КПІ, ви зможете поповнити вашу колекцію селфі фотографіями з "Новим Прометеєм", паровозом-танком, маятником Фуко та "прикольним" Сковородою. Приєднуйтеся до нашої прогулянки!

Тривалість екскурсії 2- 2,5 години. 
Завершується наша прогулянка в студентському кафе)))
Вартість -120 грн/дор, 70 грн/дитячий. Діти до 7 років - безкоштовно.

P.S. Екскурсія ексклюзивна, так як підготовлена з великою любов'ю до Альма-матер. І не забудьте взяти з собою горішків для "білочок-КПІшниць"

Можна і треба гуляти з дітьми!

Програма

Вiдгуки наших туристiв

Оксана

Напередодні Дня Знань #Драйвовийравлик запросив всіх друзів до найстарішого технічного закладу на Україні, українського Гарварду — Київського політехнічного інституту(120 років), де відзначали традиційний День першокурсника (коли ще не вчився, але вже отримав студентський квиток і на радощах спився) Шикарний музей, пам`ятник Шарі (тій, що кличуть студенти перед іспитами), маятник Фуко, бібліотека і білочки в парку, що поховалися від перезбудженої молоді. Дякуємо #Драйвовомуравлику за океан емоцій та відкриту маленьку Америку для гуманітарія. До нових зустрічей!