Київ вегетаріанський

Маршрут: Площа Льва Толстого - вул. Прорізна Цiна: 160 грн

Київ вегетаріанський

Опис

Смачна і корисна прогулянка Києвом для поціновувачів здорової їжі.

Останнім часом Київ захопила мода на вегетаріанство, що одразу ж позначилося й на кількості закладів із вегетаріанським меню. Кафе, ресторанчики, мереживі крамнички і навіть фастфуд-точки зі спеціальними стравами для тих, хто не вживає в їжу м'ясо, рибу або інші продукти «тваринного» походження – з’являються тепер як гриби після дощу...

Та виявляється, ця мода для киян не нова! Мало хто знає, що ідеї беззабійного харчування почали поширюватися в Києві ще наприкінці ХІХ століття, а на початку ХХ в Києві було найчисельніше Товариство вегетаріанців в усій Російській Імперії! Тож, не дивно, що в місті були не тільки вегетаріанські крамниці та їдальні, а й майстерні та магазини вегетаріанського взуття і одягу. А поширенню вегетаріанської філософії сприяли поважні і широко відомі персони, які жили або іноді гостювали тут.

Дізнатися більше про вегетаріанські традиції і вподобання киян ви зможете під час нашої екскурсії. Маршрут пролягатиме історичним середмістям Києва. Зокрема, ми прогуляємося найбільш «вегетаріанською» вулицею, дізнаємося де знаходяться пам’ятні місця, пов’язані із відомими послідовниками здорового способу життя. Під склепіннями унікальної історичної пам’ятки початку ХХ століття і своєрідної продуктової Мекки Києва, посмакуємо вегетаріанськими смаколиками, які також можна вважати справжнім веганським брендом нашого Києва.

П.С. Підходить для подорожі з дітьми)))) Приєднуйтесь!

Програма

Вiдгуки наших туристiв

Дмитро

Дмитро

Певний час тому відвідав цю тематичну екскурсію. Ніколи навіть не замислювався про вегетаріанство, а тут стало цікаво. Дуже пізнавальна інформація про відомих вегетаріанців, історія розвитку цього «руху», а по закінченню — дегустування страв. Однозначно варто піти на цю екскурсію!!!
Любов

Любов

Відвідали нарешті екскурсію 09.02.2019року. І дуже задоволені, насичені цікавинками від нашого гіда Пані Ірини. Дякуємо всім хто був з нами, а за вегетерианські смаколики особлива вдячність шеф — кухарю. Не шкодуйте ні грошей, ні часу, рушайте. З вдячністю Любов, Надія, Альона, Тетяна. Доречі, ми одній з подруг подарували цю екскурсію на день народження.