ФотоКвест на Подолі

Маршрут: м. Контрактова площа - Київ Цiна: 150 грн

ФотоКвест на Подолі

Опис

Що таке фотографія?
Людська пам’ять – прикольна штука, що діє за своїми принципами. Якщо ти можеш згадати, що було вчора або місяць тому, то фотографія може показати тобі, що було за століття саме на тому місці, де ти зараз знаходишся.

Люди, які фотографували ці місця, навіть не припускали, що їх фото будуть дивувати сучасних глядачів. Їхній світ повільно перетікав в світ машин та електрики, а вони навіть не могли уявити собі те, що відбувається зараз. Але, що точно вони знали, це те, що в кожній фотографії є якась загадка, історія і цікавий сенс.

Час нам створити історію! Ми візьмемо в руки фотоапарати і підемо подорожувати крізь час, поєднуючи події минулого і сьогодення. Дізнаємося багато цікавих історій, знайдемо відповіді на питання, які несвідомо виникають, як тільки ми проходимо віковими вуличками Подолу, де ще багато століть тому знаходилося джерело життя Києва.

Чому унікальний замок Річарда був побудований раніше в Петербурзі і чому його назвали замком привидів? Що приховують Лисі гори Києва? Чому вулички на Подолі розташовані під прямим кутом?

Хочете небанально провести час? Грайте з нами! Ми гарантуємо нові знання і враження!

Програма

Вiдгуки наших туристiв