Фабрика ялинкових прикрас

Маршрут: Немішаєве - Ворзель - Клавдієве Цiна: 420 грн

Фабрика ялинкових іграшок

Опис

Зараз все частіше можна почути, що не відчувається свято. Новорічна казка зникла кудись і вже не так сприймається, як то було в дитинстві. 

Але є такі речі і місця, які повертають казку в життя дорослих і дітей. Це лапатий густий сніг, що падає з неба, або гострий іній, що розкидається на гілках дерев і виблискує на сонці кришталевим сяйвом. Це красуня-ялинка, що розповсюджує в теплі домівки аромат хвої. І, звичайно ж, різноманітні ялинкові іграшки на ялинці.

Тож запрошуємо вас до фабрики ялинкових прикрас, подивитись на диво створення ялинкової іграшки від скляної палички до фантастичного розмальованого шедевру!

Програма

Вiдгуки наших туристiв

Лілея

Лілея

А ви знали, що під Києвом є дві фабрики ялинкових іграшок? Я не знала;) Ще багато років тому я була в Клавдієво і враження залишились середні — великі черги, холодно і все дуже швидко. А от на вихідних ми дізнались про іншу фабрику, в селі Любянка, тож поїхали за новорічним настроєм;) Вона трошки менша, але приміщення красиво розмальовані і теплі. По ціні (екскурсія, майстер-клас, іграшки) мінімум в два рази дешевше, але черг немає. Що особливо було приємно, це доброзичливість працівників. Цікаво було спостерігати як за кілька секунд зі скляної трубочки створюють не тільки кульки, а й цілих лебедів. А ще побачили як художники створюють красу, розмалювали свою іграшку і дізнались як відрізнити іграшку ручної роботи від фабричної. Нам дуже сподобалось;)

А по дорозі в Київ заїхали у Ворзель, щоб відвідати музей «Уваровський дім». Ми не чекали нічого особливого, але були приємно здивовані. По-перше, маєток був відновлений після Помаранчевої революції, тобто не дуже давно, і я не впевнена, що багато людей про нього знають. А по-друге, там неймовірний екскурсовод, і його розповіді захоплюють. Тож матимете час, обов'язково відвідайте і замовте екскурсію;)