Екзоти під Києвом

Маршрут: Рожни - Калитянське Цiна: 450 грн

Екзоти під Києвом

Опис

На зимовий холодний сезон хочеться потрапити в тропіки з різними екзотичними місцями. Одне з таких місць - бананово-цитрусова ферма. В зимовий час починається цвітіння цитрусових, що створює надзвичайну ароматну атмосферу, що є своєрідною терапією. Власник тропіків запевняє, що така терапія необхідна для розумової активності.
Банани, ананаси, папайа, інжир, десятки видів цитрусів... І це лише частина екзотів.

Ще одним цікавим об'єктом ми відвідаємо музей людини-екзота Миколи Миколайовича Миклухо-Маклай.
Людина, яка прославилася дослідженням північно-східного узбережжя Папуа Нової Гвінеї, залишила більше 70 слов'янських назв на узбережжі. Є навіть річка Гоголь. Дякуючи небайдужим людям недалеко від Києва є дуже цікавий музей Миклухо-Маклай, який ми відвідаємо.
Якраз встигнемо за світловий день відвідати цікавинки під Києвом.
Гайда з нами!

Програма

Вiдгуки наших туристiв

Таня

Таня

Очаровательное место! Рекомендую!

Александра

Что нового принес мне сегодня день?
1. Узнала о 500 сортах Музы сафиентум. Как Вы думаете, что это? Подсказка: это доступно в продаже, но всего лишь несколько сортов в Украине.
2. Увидела дерево нетерпеливого садовода, оно же может каждый год менять пол на своё усмотрение.
3. Флёр д'оранж- лучший натуральный парфюм, который взрывает мозг. А запах настоящего спелого ананаса — бомбическое удовольствие.

Я думала это всё. Но нет же. Открытия только начинались. Ошибана — мое новое вдохновение.
Благодарю Анатолий Патий и Татьяна Бердник за то, что занимаетесь любимым делом и даёте возможность другим посетить Бананова Ферма под Киевом и насладиться ароматом тропиков и красотой живых картин.

P.s. После посещения музея Миклухо-Маклая появилось желание не только больше путешествовать, а и лучше узнать нашу историю. Есть люди, которые изменили ход истории, но об этом мало кто знает.

Драйвовий равлик Мандри Квести Екскурсії, я остаюсь с Вами и дальше
Ангеліна

Ангеліна

Організація «Драйвовий Равлик❤️❤️». Організувала чудову екскурсію. Час пролетів, як одна хвилина)) Компанія була чудова пара закоханих, дитинка, Оксана з її помічницею Юлею, взагалом усі спокійні і веселі❤️«Бананова ферма» чудова екскурсія. Вам розкажуть, як вирощують рослини, історію створення проекту, поділяться секретами успіху, розкажуть смачні рецепти, відправляйте дітей і самі відправляйтеся туди. Там можна купити пару садженців. Я купила лимон, але сподіваюся повернутися за інжиром❤️❤️. До них вам дадуть інструкцію, як вирощувати дерева, щоб не загубити. Взагалом люди щиро полюбляють свою справу. Щиро вам про усе розкажуть❤️❤️
Завдяки таким екскурсіям, я бачу які у нас талановиті люди і скільки усього цікавого є і в Україні. Тому треба їздити на такі екскурсії, щоб розширити свій кругозір.
Також ми побували у музеї«Чернігівщина подорож крізь віки». Ви там не засумуєте. Оскільки розповідають історії із життя, із почуттям гумору)) Дуже раджу туди заїхати, також там продається книжка Миколи Міклухо-Маклай, з його враженнями від його подорожей. Там є його замітки. Книга коштує 400 грн. Але сподіваюся її потім придбати.