Екскурсія-квест: Терещенки в Києві

Маршрут: Університет - музей Ханенків Цiна: 150 грн

Екскурсія-квест: Терещенки в Києві

Опис

Сьогодні так мало можна зустріти інформації про меценатів, що дарують місту, будують для міста, створюють і залишають для нащадків щось важливе і потрібне для розвитку… Але так було не завжди!

Рід Терещенків – великий тому приклад! Це найвідоміший в 19 – поч. 20 ст. рід в Україні та за її межами. Рід, представники якого прославились не тільки як умілі підприємці, але і як справжні філантропи.

Протягом більше ніж півстоліття представники роду Терещенків: Нікола, Федір, їх діти Олександр, Іван, Варвара, Федір та інші займались меценатською діяльністю. Саме вони подарували Україні багаточисельні споруди для культурних і учбових закладів, а також безцінні колекції творів мистецтва, що зараз зберігаються в Київських музеях, які створили знову ж Терещенки…

Наш маршрут проляже по бульвару Шевченка, вул. Терещенківська та Льва Толстого. А закінчуємо ми невеликим квестом в музеї Ханенків.
Запрошуємо на екскурсію-квест від Драйвового равлика!

Програма

Вiдгуки наших туристiв

Мар'яна

Чудова ексурсія — розлога, пізнавальна і дуже тепла) Хоча я трішки підморозила кінцівки) Особливий респект екскурсоводу. Це було професійно, насичено, емоційно — великий контакт з групою. Просто супер!