Човном до Лисої гори

Маршрут: Трипілля - Ржищів - Лиса гора - Балико-Щучинка - джерело "Ревуха" Цiна: 600 грн

Човном до Лисої гори. Трипілля. Ржищів

Опис мандрівки

Друзі! Ми продовжуємо подорожувати і цього разу Київщиною! Отож, побуваємо на Дівич-горі, заглянемо в нетрі Трипільської культури, човном йдемо до затопленої церкви і Лисої гори! А ще побачимо старезне місто Чучин і наберемо додому "живої" і "мертвої" джерельної води.  Гайда з нами мандрувати, ласувати рибним меню і просто відпочивати!

 

Програма

Вiдгуки наших туристiв

Ярослав

Ярослав

Насичена враженнями екскурсія місцинами Київщини без довготривалих переїздів. Красиві краєвиди, пізнавальні та зворушливі історії тутешніх країв з минулого та теперішнього, захоплива подорож на човні, купання на охайному піщаному пляжику, обід на свіжому повітрі поруч з річкою, де можна поласувати щойновиловленими карасями, джерельна вода — чудовий вибір для літнього вікенду.
Окреме слово про екскурсовода Олега. Дуже цікавий, неординарний дядько. Розповідає напрочуд натхненно та захоплено, з душею, читає вірші. Слухаєш та відчуваєш, що він неабияк любить ту землю, і усе, що там коїться, хвилює його серце.
Микола

Микола

Чудова подорож, прекрасні враження. Розповіді керівника групи (пана Олега) переносили то на мільйони літ у минуле, то в зовсім недавнє сучасне… Вразило, як легко й невимушено він орієнтується у такому огромі матеріалу, як емоційно сприймає історію і вміє про неї розповісти. Смачнюща рибна юшка і смажені карасі не залишили байдужими нікого)) Краєвиди з Дівич-гори, з витачівського берега, либонь із найкращих у світі! І гусинська церква, і купання біля Лисої гори, і Букринський плацдарм… Усе це справді варте того, щоб там побувати, тож ми з дружиною не пошкодували нітрохи, що обрали саме цей маршрут. Дякуємо!

Ольга

День насичений надзвичайними пригодами і емоціями. Трипілля, Витачів з надзвичайними дніпровськими краєвидами, хатинка з «Поводиря», пробираюча до сліз. Ржищів з трипільскими скульптурами, човном навколо Лисої гори, по головній вулиці затопленого села, врешті смачний обід і купання. А ще цікава розповідь про трагічні спроби форсування Дніпра і вражаючий монумент на Букринському плацдармі. Сьогодні я була щаслива! Та ще джерела з «живою» і «мертвою»водою. І ніякої втоми аж до повернення додому. Екскурсія Вражаюча! Всім рекомендую послуги «Драйвового равлика» і саме цю подорож.