Чигирин і Місця Сили

Маршрут: Чигирин - Суботів - Холодний Яр - Мельники - Буда Цiна: 720 грн

Чигирин і Місця Сили

Запрошуємо класно і драйвово провести вихідний!
Неймовірно активна і природна екскурсія для тих, хто подорожує таємничими місцями!

Чого вартує лише Холодний Яр. Це - місце сили, унікальне урочище, саме там ще в 1 тис.до н.е. збудували укріплення скіфи, в 13 ст. був збудований Мотронинський монастир, у 1768 р почалось повстання Коліівщина, а в 20 ст. брати Чучупаки створили Холодноярівську республіку. Поряд с.Буда, де росте знаменитий дуб Залізняка. Йому більше 1000 років. А ще Холодний Яр знаний своїми джерелами з "живою і мертвою" водою. Ми зможемо спробувати воду із джерела з молодильною водою:)

Програма

Вiдгуки наших туристiв

Ірина

Ірина

Їздили на Чигирин ще 09 травня, але хочу поділитися враженнями. Із нами був дуже професійний гід Наталя, починаючи від Вирлиці розказувала дуже цікаві факти про все, що ми проїжджали, плюс на місці хороший гід теж був, словом дуже сподобалося і дуже багато взнали. Обід був в кафе, ситний, свіжий. Правда через те, що в бусику спустило колесо нам довелося зупиняти людей на трасі і шукати допомоги і через це не відвідали монастир. Але в загальному поїздка на Чигирин цікава.
Оксана Євгенівна

Оксана Євгенівна

Поради: Візьміть в дорогу чай в термосі+ їжу в дорогу (сніданок+вечеря)+дощовик (погода мінлива). Врахуйте, що серед подорожуючих є вегетаріанці під час обіду. Зустріч на м.Вирлиця не дуже зручно, врахуйте як будете їхати рано зранку та пізно ввечері (на мій погляд зручніше зустрічатися на Видубичах).