Чернігівські Мальдіви

Маршрут: Голубі озера - Олешня (велопрогулянка) - Любеч Цiна: 470 грн

Чернігівські Мальдіви

Хочете на Мальдіви? З прозорою блакитною водою? Не маєте можливості виїхати? Не біда!

Їдьте на наші українські чернігівські Мальдіви!

Посеред соснового лісу є три мальовничі озера, які своєю блакиттю і чистотою нагадують справжнісінькі Мальдіви. Найбільше озеро у вигляді серця. Температура озер що влітку, що взимку має температуру +18-20 градусів, тож купальний сезон відкривається рано, а завершується пізно.

За 5км від Голубих озер знаходиться садиба Софії Русової, що стала засновницею україномовних дитячих садків. І про яку дуже рідко згадують.

До садиби ми зробимо велопрогулянку по лісу.

А на останок заїдемо до Любеча – славного древнього міста майже на кордоні з Білорусією. Саме в Любечі починалась історія Антонієвих печер. А стара Замкова гора і досі може багато чого повідати.

Відкривай нові місця з нами!

Програма

Вiдгуки наших туристiв

Наталя

Наталя

Дякую за знайомство з Чернігівщиною! все було чудово: і Добрянка, і озера. цікава пані Наталя, яка розказувала багато цінних речей і заряджала нас своїм ентузіазмом!
Добрянка — дуже незвична своїм колоритом. без неї однозначно мандрівка не була б настільки насиченою і різноманітною.
і, до речі, особлива подяка за українську мову! на жаль, в нашому сьогоденні це рідкість. Окрема подяка їй за вірші! унікальний Сергій з Добрянки, надійний водій Андрій.
нам все сподобалося! будемо звертатися самі і радити іншим.
бажаємо Вам процвітання і цікавих маршрутів!
з найкращими побажаннями,
Наталя

Марія Литвин

Добрий день!
Дуже дякую за чудову організацію маршруту, окрема подяка — за всіх екскурсоводів: пані Наталя, окрім насиченої й легко поданої розповіді, створювала відчуття свята, легкості й небуденності цього дня. Пан Анатолій дуже тепло, щиро, гостинно й безпосередньо відкрив нам свій Любеч, пані Світлана здивувала щирістю, відкритістю й своєрідністю життєвої позиції, коли молода талановита людина залишається жити в селі й розвиває його як може. Таке спілкування збагачує.
Окремий плюсик за інтерактивність: Софія Русова стала ближче через безпосередню участь у заняттях за її методикою (арт-терапія, ігри на березі лісового озера), явлення персонажів в історичних костюмах у Любечі, хоч і якими наївними були, теж по-своєму наблизили до тих місць. Сподобався музей народних промислів, де можна було покрутити млинок і побачити справжній давній човен. Це один із найкращих днів нашого літа. І дуже дякуємо за чудовий магнітик:)

Любовь Богданова

Оксаночка, искренне благодарна Вам за такой яркий насыщенный день моей жизни!