Чернігівські Мальдіви

Маршрут: Голубі озера - Олешня (велопрогулянка) - Любеч Цiна: 660 грн

Чернігівські Мальдіви

Хочете на Мальдіви? З прозорою блакитною водою? Не маєте можливості виїхати? Не біда!

Їдьте на наші українські чернігівські Мальдіви! Озера з смарагдовим кольором води, потужні дуби, гриби і ягоди в сезон.
Катання на велосипедах, огляд місцевих визначних пам'яток, купання в озері - море вражень і ніякого мобільного зв'язку. 

Посеред соснового лісу є три мальовничі озера, які своєю блакиттю і чистотою нагадують справжнісінькі Мальдіви. Найбільше озеро у вигляді серця і має глибину - 22м (!!!).

За 5км від Голубих озер знаходиться садиба Софії Русової, що стала засновницею україномовних дитячих садків. І про яку дуже рідко згадують.

До садиби ми зробимо велопрогулянку по лісу.

А на останок заїдемо до Любеча – славного древнього міста майже на кордоні з Білорусією. Саме в Любечі починалась історія Антонієвих печер. А стара Замкова гора і досі може багато чого повідати.

Відкривай нові місця з нами!

Програма

Вiдгуки наших туристiв

Олександра

Олександра

Пару лет назад была на этой экскурсии — бомба! А водичка-то в озере мммм, и гид Оксана была — мего-интересно вовлекала в историю увиденных мест, и на велике прокатилась — короче, шо говорить:)

Людмила Чайка

Дякуємо за чудовий відпочинок на блакитних озерах Олешні та у старовинному Любечі. Окрема вдячність дівчині із села Олешня за арттерапію по системі Софії Русової і велопрогулянку і пану екскурсоводу із Любеча. Спілкування із такими відданими своєму краю і своїй ідеї людьми — то ковток живої води нині. Для нас принциповою була українська мова супроводу, тому окрема вдячність пані Ірині за чудову українську. Тільки прохання не переходити на російську із екскурсантами, усі українці чудово розуміють українську, дайте їм шанс перейти на неї самим. Успіхів вам і дисциплінованих туристів.
Маріна

Маріна

Дуже вдячна всій команді Равлика за чудесну подорож у Чернігівські Мальдіви.
Зараз повертаємося і за спиною прекрасний день, а зі мною чудові емоції та спогади, +яскраві фото.
23 червня 2019
Юлія Носенко

Юлія Носенко

Спасибо вам огромнейшее за вчерашнюю поездку на Мальдивы!!!
Мы так замечательно отдохнули, даже слов не хватает, сплошные эмоции )
И Яся — потрясающий гид, или даже скорее потрясающий человек — в каждом ее слове чувствуется любовь к тому что она делает и любовь к Украине!!!
Спасибо вам большое!
Євгеній

Євгеній

Дуже приємне враження від поїздки. Дуже корисно і драйвово. Равлик був на висоті, домовився із нребесною канцелярією, за гарну погоду. Було б здорово на парочку днів, щоб можна було заночувати, та покупатися у лунній доріжці.))

Іра

Дякую команді Драйвовий равлик за таку чудову, настчену, продуману подорож, за те, що відкрили для нас надзвичайне місце! Оксано, дякую за Ваш цікавий супровід і за влучні коментарі! :))) Натхнення і процвітання!!!

Ігор

Дякую! було класно. Серед плюсів важливих — дійсно комфортабельні автобуси (2 великих автобуси на 50 людей на маршруті!) — найкращі, що я бачив в турах Україною (з Києва, Львова, Буковелі). Гарно оргагізували таку купу людей. Дуже мілєнькая велопрогулянка (Світлана молодець). Рекомендую подорож;)

Ирина

#Драйвовый равлик доставил на «Черниговские Мальдивы», в Любеч и Олешню… Впечатления незабываемые!!! Спасибо Юлии и всем организаторам за проделанный труд!

Наталія

Дякую всій команді Равлика, особливо гіду Оксані, за класну подорож, море вражень та океан позитиву. Все сподобалось, тільки часу малувато, от якби з ночівлею… Компанії бажаю процвітання і розвитку!

Юля

Щиро висловлюємо подяку за приємно проведений вихідний день 20 травня 2018 року в екскурсії «Чернігівські Мальдіви » народна назва заманила до віддалених місць на кордоні з Білорусією групу більше 40 чоловік. Ми цілий день провели без мобільного зв'язку, без інтернету, дихали екологічно чистим повітрям, насолоджувалися прекрасними краєвидами. Відпочивали!!! Група склалася з приємних однодумців та цікавих енергійних людей. Екскурсія розпочалася з історії, мешканці села за співробітництвом гіди професійно та з любов'ю до свого селища розповідали про історію. За що ми дуже вдячні.
Потім приїхали до Голубих озер. Цілу годину каталися на велосипедах (12км). Наш провідник Світлана, роблячи зупинки для перепочинку теж розповідала цікаву історію свого села Олешня.
Висловлюємо подяку «Драйвовому Равлику» за гарний відпочинок, а саме: професіоналу у водійській справі водію Павлу, який вчасно та безпечно нас привозив до назначених пунктів, та провіднику Оксані, яка гарно організувала наш відпочинок і розповідала історію того краю під час переїздів з пункта в пунк. Дякуємо за відпочинок.
Рекомендуємо!
Наталя

Наталя

Дякую за знайомство з Чернігівщиною! все було чудово: і Добрянка, і озера. цікава пані Наталя, яка розказувала багато цінних речей і заряджала нас своїм ентузіазмом!
Добрянка — дуже незвична своїм колоритом. без неї однозначно мандрівка не була б настільки насиченою і різноманітною.
і, до речі, особлива подяка за українську мову! на жаль, в нашому сьогоденні це рідкість. Окрема подяка їй за вірші! унікальний Сергій з Добрянки, надійний водій Андрій.
нам все сподобалося! будемо звертатися самі і радити іншим.
бажаємо Вам процвітання і цікавих маршрутів!
з найкращими побажаннями,
Наталя

Марія Литвин

Добрий день!
Дуже дякую за чудову організацію маршруту, окрема подяка — за всіх екскурсоводів: пані Наталя, окрім насиченої й легко поданої розповіді, створювала відчуття свята, легкості й небуденності цього дня. Пан Анатолій дуже тепло, щиро, гостинно й безпосередньо відкрив нам свій Любеч, пані Світлана здивувала щирістю, відкритістю й своєрідністю життєвої позиції, коли молода талановита людина залишається жити в селі й розвиває його як може. Таке спілкування збагачує.
Окремий плюсик за інтерактивність: Софія Русова стала ближче через безпосередню участь у заняттях за її методикою (арт-терапія, ігри на березі лісового озера), явлення персонажів в історичних костюмах у Любечі, хоч і якими наївними були, теж по-своєму наблизили до тих місць. Сподобався музей народних промислів, де можна було покрутити млинок і побачити справжній давній човен. Це один із найкращих днів нашого літа. І дуже дякуємо за чудовий магнітик:)

Любовь Богданова

Оксаночка, искренне благодарна Вам за такой яркий насыщенный день моей жизни!