Черепашинські Гаваї

Маршрут: Старий Солотвин - Бердичів - Корделівка - Черепашинці Цiна: 670 грн

Черепашинські Гаваї

Опис

Якщо Ви хочете, щоб відпочинок не поступався заморським курортам з неймовірно красивими краєвидами і розкішшю, варто їхати на Черепашинські Гаваї!
Якщо погода дозволить, будемо купатися в озері з прозорою водичкою неймовірно блакитного кольору. А скелясті гранітно-піщані береги та хвойна рослинність створюють тут надзвичайні для України пейзажі. І може здатися, що ти купаєшся десь в далеких теплих країнах. 

Перше, що ми відвідаємо - популярне місце: будиночок чи то мисливця, чи то рибалки у Старому Солотвині. 
Будинок знаходиться на штучно створеному острові посеред озера і виглядає так, наче щойно перенісся у реальність з якоїсь старої казки. Це місце ще й надзвичайно романтичне - будинок стоїть на воді, оточений деревами, а до нього веде дерев’яний місток. 

А далі будемо мчати до санктуарію Босих кармелітів і сучасного музею Джозефа Конрада, а також відвідаємо храм, де вінчався Оноре-де-Бальзак з красунею Евеліною Ганською. 

По дорозі заглянемо пофотографувати вежу цукрового заводу села з незвичною назвою від жіночого імені Корделія. Завод функціонував понад півтора століття тому, а вежа дійсно варта уваги - старовинна і мальовнича.

А далі їдемо пересвідчитись, що маємо надзвичайно мальовничі місця ще й на Вінничині - Черепашинці!
Приєднуйтесь, будемо надихатись разом!

Програма

Вiдгуки наших туристiв

Інна

Вже не вперше їду на екскурсію із «Драйвовим равликом» і завжди повертаюсь із величезною кількістю нових вражень та бажанням поїхати в наступну подорож. Ця екскурсія була добре організована, вразив Бердичів архітектурою монастиря Босих Кармелітів та сучасним інтерактивним музеєм Джозефа Конрада. Дуже вдячна монахині Каміллі за цікаву екскурсію та позитивний настрій, яким вона ділилась із своїми слухачами. І, звісно, Черепашинські Гаваї сподобались красивими краєвидами та теплою водичкою.

Оксана Шевченко

Вiд щирого серця хочу подякувати туристичнiй фiрмi ,, Драйвовий равлик'' за цiкаву, пiзнавальну, яскраву екскурсiю-релакс «Черепашинськi гаваї''. Завдяки нашому чарiвному, професiйному гiду Оксанцi, наша маленькая група познайомилась з незвичайними iсторичними екскурсiйними об'єктами, неймовiрними пейзажами та почули багато цiкавого. Подорож залишила дуже яскравi враження, а емоції зашкалюють. Мене зрозумiє той, хто вiдвiдає цi насправдi незабутнi мiсця.
Дякую, Оксано! Велика подяка нашому професiйному водiєвi. Подорож неймовiрна! До зустрiчi в наступному турi!

Олена

Останнім пунктом нашої недільної подорожі були Черепашенські гаваї Вінницька обл. Що тут казати, краса і велич природи вражае і робить свою справу. Неймовірного кольору вода і чисте повітря… По дорозі подивилися стару вежу цукрового заводу і навіть трошки попасли гусей)))