Болотяні пригоди

Маршрут: Остер - Міжрічинський парк - Бондарівське болото Цiна: 450 грн

Болотяні пригоди

Для киян, що засиділися в офісі, кращий вихідний - надихатися до сп'яніння киснем в оточенні дикої природи. Всього годину проїхати від Києва і ви в унікальному заповіднику, де світ дикої природи і казкової краси.

Потаємні куточки лісу відкриваються для допитливих людей будь-якого віку. Ви прогуляєтесь стежками рисі та вовків (так-так, вони живуть всього 100 км від Києва, в дивом уцілілих від людей лісах). Побачите нору борсуків і сліди лосів, козуль і зайців. А якщо поводити себе тихо - можна де-КОГО побачити і наживо;).  Ви пофотографуєте рідкісних птахів, занесених до Червоної книги, і на галявині біля озера посмажите те, що захопите з собою - сало, сосиски, шпикачки з неповторним смаком!!!.

А головне - після обіду вас чекають божевільні красоти незайманих заповідних боліт. Одягнувши спеціальне гумове взуття довжиною до стегон, ви прогуляєтеся практично по воді, відчуваючи невагомість. Справжнісінькі пригоди під назвою «у пошуках собаки Баскервілів»))))) Повертаються всі :)

Болото коливається щільною поверхнею моху над водою, на якій ростуть деревця і птахи звивають гнізда. Хоча при бажанні можна стрибнути в мул по шию і відчути себе водяним)

І це все - в оточенні соснових лісів, березових гаїв, бобрових загат і неповторних пісень жителів крон.

Один такий день - заряд енергією і життям на місяць наперед!  Гайда до пригод!

 

Програма

Вiдгуки наших туристiв

Ірина

Ірина

Спершу по дорозі висадилися в Остері і оглянули залишки старої церкви. Потім були в Музеї на території Межричінського. В музеї цікаво розказував гід Андрій, наливав наливки домашні і можна було фоткатися у старовинному одязі, що було дуже круто, бо зазвичай музейні експонати навіть руками не можна чіпати. А потім із цим же гідом Андрієм Сагайдаком (гід — бобма) була прогулянка по лісу, де він нам розказував про кожну травинку, комашку і тваринку, словом цікаво буде і дорослим і дітям. На обладнаній столами і лавками галявині обідали. Крім їжі, яку взяли з собою, можна було замовити також обід (вартість 100 грн), де входила порція грибної юшки (але крім грибочка там плавали ще шпротина і реберце, тому така трохи дивна юшка))), чотири вареники з чорницями (вареники смачні), пів горнятка чаю і квадратик печеної смачної солодкої манної запіканки. Але найцікавіша частина була після обіду — похід на Бондарівське болото, де дійсно незвично ступати по «живому болоту» і робити на ньому хвилі. Ще в інфолисті було вказано про можливе купання у р.Десна. Ми з собою таскали купальники і рушники і все намарне, лише прогулялися вздовж берега, тому що купатися там неможливо, дуже крута і швидка течія і спуск. У Межрічинський хоч раз варто поїхати, болото у кожну пору року прекрасне по-своєму.
Дмитро

Дмитро

Дуже класна подорож! Природа вражає своїми краєвидами. Не багато де можна походити по справжньому болоту.
Ольга

Ольга

Це просто чудова подорож для тих, хто хоче відпочити від асфальту :) Чиста насолода для душі, повний релакс, трошки адреналину на болоті та неймовірно цікава розповідь пана Андрія про все, що бачимо навкруги. В ці місця хочеться повертатися ще й ще раз! Організація самої подорожі, як завжди у «Равлика», була на висоті. Окрема подяка пані Олександрі за прекрасний супровід!
Анна

Анна

Відвідали разом з Равликом екскурсію Болотяні пригоди, у Міжріченському Національному парку. Для тих, хто любить природу і пригоди дуже рекомендую! Мандрівка у край боліт дала нам змогу познайомитися з еко-стежками парку, надзвичайно цікавим музеєм народного промислу, купою нової інформації про флору і фауну України, та пройтися на середину болота! Унікальний досвід! Велике Дякую організаторам за цікаву ідею екскурсії, смачний обід на природі, цікаві історії та якісну логістику! Хочу ще ;)))