В гості до Сагайдака. Міжрічинський парк

Маршрут: Остер - Міжрічинський парк - Бондарівське болото Цiна: 650 грн

В гості до Сагайдака. Міжрічинський парк

Надихатися до сп'яніння киснем в оточенні дикої природи! Всього годину проїхати від Києва і ви в унікальному заповіднику, де світ дикої природи і казкової краси.

Зустрічає Андрій Сагайдак - людина, що до нестями закохана в природу і свою справу. Потаємні куточки лісу відкриваються для допитливих людей будь-якого віку. Ви прогуляєтесь стежками-кладками під розповіді і гумор провідника. Побачите нору борсуків і сліди лосів, козуль і зайців. А якщо поводити себе тихо - можна де-КОГО побачити і наживо;).  

В музеї лісу можна все брати в руки, про все можна почутись і, навіть, влаштувати фотосесію. Ви пофотографуєте рідкісні костюми, реманент, а на галявині біля озера посмажите те, що захопите з собою - сало, сосиски, шпикачки з неповторним смаком, або маршмелоу на солоденьке. До лісового чаю, звареного в казані, якраз пасуватиме.

Після обіду вас чекають божевільні красоти незайманих заповідних боліт. Одягнувши спеціальне гумове взуття довжиною до стегон, або ваші гумаки, ви прогуляєтеся практично по воді, відчуваючи невагомість. Справжнісінькі пригоди під назвою "пошуках журавлини"

Болото коливається щільною поверхнею моху над водою, наче ковдрою, на якій ростуть деревця і птахи звивають гнізда. Хоча при бажанні можна стрибнути в мул по шию і відчути себе водяним)

І це все - в оточенні соснових лісів, березових гаїв, бобрових загат і неповторних пісень жителів крон.

Один такий день - заряд енергією і життям на місяць наперед!  Гайда до пригод!

 

Програма

Вiдгуки наших туристiв