Гора Тотоха і могутній Богуслав

Маршрут: м. Богуслав – місток Кохання – урочище «Яма» – Майстерня ткацтва – місце сили гора Тотоха Цiна: 690 грн

Гора Тотоха і могутній Богуслав

Опис мандрівки

Запрошуємо вас у неймовірну подорож «У гості до стародавнього дуба» або " У пошуках сили: гора Тотоха й могутній Богуслав". Таємничі місця сили, неймовірні любовні історії та маленькі драми, легенди та історичні сказання, мальовничі краєвиди, від яких просто захоплює подих – пагорби, скелі, урвища, ріки-потоки, цілющі джерела допоможуть вам позбутися негативу й натомість наповнитися енергією природи! Ця мандрівка для тих, хто цінує хвилини усамітнення, моменти глибоких медитацій, переосмислення та спілкування з Природою. 

Рано-вранці ми вирушимо Обухівською трасою до Старого Богуслава, швидко минатиме час у хорошій компанії! Радіє, сміється Богуслав!

Тут ми зробимо наступне:
- побачимо найстарішу будівлю міста Богуслава – Богуславську кам’яницю, а також найгарніший будинок міста
- завітаємо до Майстерні ткацтва й спробуємо виткати справжній богуславський рушник своїми руками
- підемо до Музею Марка Вовчка (ви у курсі, що це жінка, правда?) й дізнаємося про таємниці її життя
- еко-стежиною пройдемо на пагорб, до чоловічого монастиря
- вийдемо на Місток Кохання і загадаємо там бажання
- спустимося до урочища «Яма», де мальовничі скелі та бурхливі потоки води, зможемо скупатися у освіжаючій воді, а потім влаштувати еко-пікнік просто посеред дерев та скель

Далі вирушимо до урочища з поетичною назвою «Калиновий кущ» - до джерела зі смачною цілющою водою, яку можна буде набрати з собою у підготовану заздалегідь ємкість.

Від джерела помандруємо до села Медвин, саме там, як запевняють нас містики, знаходить місце колосальної енергетики та сили землі – гора Тотоха. З тюркського «тотоха» у перекладі означає «особливий». Кажуть, що гора є одним із «пупів Землі», місцем позитивної енергетики, сили та зцілення, мабуть, саме тому так багато людей прагне побачити її на власні очі, побути там, усамітнившись, на одинці зі своїми думками, бажаннями та мріями, заглибитися у себе та відчути злиття з природою. 
Підніматися на гору слід з чистими думками та добрими намірами, і кожен із учасників нашої подорожі матиме можливість зробити це, близько години ви зможете провести на горі, аби відчути силу цього священного місця. 

Радісні та сповнені приємних вражень під вечір ми повернемося додому. Приєднуйтесь прямо зараз до енергетичної мандрівки!

Програма

Вiдгуки наших туристiв

Юлія Ковальова

Юлія Ковальова

Екскурсія «Богуслав + гора Тотоха» (25.09.2022) була чудовою на всі 150%!
Гід пані Оксана з самої першої і до останньої хвилини багато жартувала, всім піднімала настрій, окрім того, не забуваючи постійно розказувати про цікавинки та історичні факти у кожній локації. І при цьому, ми мали вдосталь вільного часу та мали змогу насолодитися красою природи навколо нас.
Всі локації, що вказані в турі, ми відвідали, на все було достатньо часу, до Києва повернулися також вчасно.
Обід був чудовий — корисно, смачно та гарний заряд на другу половину дня.
Як і завжди раніше, ще до ковідних часів та війни, їздити будь-куди з «Равликом» — одне суцільне задоволення))
Раджу всім!
А організаторам, менеджеру, гіду, водію — величезна вдячність від нас з подругою за цей чудовий день!