Батурин і Обирок

Маршрут: Батурин - Обирок Цiна: 650 грн

Батурин і Заньковецька

Опис

Є місця в Україні, куди тягне цілі покоління людей віками. Такі місця відроджуються, як фенікс, з небуття, ростуть, набираються сили, знаходяться люди, які допомагають відродженню, і потім розквітають, стають занадто привабливими, аби на них не зазіхати. Місця знищуються… і знову відроджуються! Такі місця називаються в народі місцями СИЛИ. Таким місцем був і залишається Батурин.

Про нього можна розповідати годинами, особливо про гетьманську добу Батурина. Постаті гетьманів висвітлені найяскравіше в історії міста. Та є легендарні постаті, про які мало згадували в Україні, такі як всесвітньовідомий мандрівник Микола Миклухо-Маклай. І знову місце СИЛИ допомагає: знайшлися небайдужі люди, які відроджують це ім’я і в Україні, і в Батурині. Про нього згадаємо і ми!

А поряд знаходиться творчий проект режисера - мистецький хутір Обирок. Що це таке?
Десятиліття тому Обирок був звичайним лісовим хутором, з якого виїхали майже усі його мешканці. Сьогодні – це культурно-мистецький центр, про який знають у різних куточках України та за її межами. Головна заслуга у цьому митців Леоніда та Діани Кантер, які переїхали жити зі столиці на хутір та зробили життя на хуторі культурно насиченим, подієво різноманітним.
Навесні та влітку вони проводять низку мистецьких фестивалів, популяризуючи у такий спосіб Україну, Чернігівщину, і звичайно, Обирок. А серед їхніх гостей – відомі митці, актори, співаки і навіть урядовці.

Ви ще не знаєте, що цікавого побачити в трьох годинах від Києва? Тоді вирушайте з нами!
!

Програма

Вiдгуки наших туристiв

Ліана

Ліана

Неймовірна екскурсія, як все гарно організовано, чудова екскурсовод Наталія, дуже багато цікавого!
Світлана

Світлана

Були на екскурсії 01.06.2019. Чудово все організовано. У захваті від екскурсоводів і в будинку Заньковецької, і в замку Розумовських, і в Батуринській фортеці, і в музеї Кочубея. Особливу подяку хочемо висловити екскурсоводу Оксані — супроводжуючій нашої групи. Дуже цікава розповідь протягом всього маршруту. Приємно, що є такі небайдужі люди. ДЯКУЄМО!!!
Наступна подорож тільки з Равликом.
Камила

Камила

Вчора їздили на екскурсію до Батурина. Дуже сподобалося. А ні вітер, а ні холодна погода не завадили нам гарно провести час. Дякуємо екскурсоводу Оксані за організацію, почуття гумору та уважність до наших потреб. Вразила велич замку Розумовських, стримана скромність дому Кочубея, деревьяна фортеця. Але більше всьго вразила екскурсовод в будинку Заньковецької — рідко коли зустрінеш людину, яка горить своїм ділом і цими позитивними емоціями ділиться з навколишніми. Дякуємо!