Батурин і Обирок

Маршрут: Батурин - Обирок Цiна: 480 грн

Батурин і Заньковецька

Опис

Є місця в Україні, куди тягне цілі покоління людей віками. Такі місця відроджуються, як фенікс, з небуття, ростуть, набираються сили, знаходяться люди, які допомагають відродженню, і потім розквітають, стають занадто привабливими, аби на них не зазіхати. Місця знищуються… і знову відроджуються! Такі місця називаються в народі місцями СИЛИ. Таким місцем був і залишається Батурин.

Про нього можна розповідати годинами, особливо про гетьманську добу Батурина. Постаті гетьманів висвітлені найяскравіше в історії міста. Та є легендарні постаті, про які мало згадували в Україні, такі як всесвітньовідомий мандрівник Микола Миклухо-Маклай. І знову місце СИЛИ допомагає: знайшлися небайдужі люди, які відроджують це ім’я і в Україні, і в Батурині. Про нього згадаємо і ми!

А поряд знаходиться творчий проект режисера - мистецький хутір Обирок. Що це таке?
Десятиліття тому Обирок був звичайним лісовим хутором, з якого виїхали майже усі його мешканці. Сьогодні – це культурно-мистецький центр, про який знають у різних куточках України та за її межами. Головна заслуга у цьому митців Леоніда та Діани Кантер, які переїхали жити зі столиці на хутір та зробили життя на хуторі культурно насиченим, подієво різноманітним.
Навесні та влітку вони проводять низку мистецьких фестивалів, популяризуючи у такий спосіб Україну, Чернігівщину, і звичайно, Обирок. А серед їхніх гостей – відомі митці, актори, співаки і навіть урядовці.

Ви ще не знаєте, що цікавого побачити в трьох годинах від Києва? Тоді вирушайте з нами!
!

Програма

Вiдгуки наших туристiв