Квест: АлгоРитм Любові

Маршрут: Київ - кафе на замовлення Цiна: 250 грн

Квест: АлгоРитм Любові

Опис

Для всіх любителів пригод, романтиків і закоханих пропонуємо весело, цікаво і захоплююче провести День Св. Валентина.

Згідно Золотої легенди, в далекі і темні часи владний і жорстокий римський імператор Клавдій II прийшов до думки, що самотній чоловік, який не обтяжений дружиною і сім'єю, краще буде битися на полі битви. Тому він заборонив чоловікам одружуватися, а жінкам і дівчатам - виходити заміж за улюблених чоловіків. А святий Валентин був звичайним польовим лікарем і священиком, який співчував нещасним закоханим і потайки від усіх, під покровом ночі освячував шлюб люблячих. Незабаром діяльність святого Валентина стала відома владі, і його посадили в темницю, засудивши до страти. Але святий Валентин познайомився з прекрасною дочкою наглядача - Юлією і закохався. Перед смертю закоханий священик написав коханій дівчині зізнання у вигляді валентинки-серця, де розповів про свою любов, і підписав його «Твій Валентин». Прочитала Юлія листа вже після того, як стратили священника, а сама страта сталася 14 лютого 269 року.

Ми з вами святкуємо День закоханих, який стосується всіх-всіх людей: чи то закохана пара або ті, хто шукають свою половинку, або ті, хто знайшов її 5, 10, а то і 20 років тому, а тепер хоче порадувати кохану людину. А любов буває різна, тому цей день стосується абсолютно всіх людей! 

Хочете оригінально відсвяткувати День закоханих? А може відволіктися від звичного способу життя? Або зануритися в атмосферу азарту і пригод?

Тоді вам до нас! Квест на пошук скарбу потішить Вас і Вашу другу половинку, занурить в світ пригод, зблизить і подарує незабутні враження.

Телефонуйте і бронюйте прямо зараз!!!

 

Програма

Вiдгуки наших туристiв