10 родзинок Закарпаття

Маршрут: Синевирський перевал - Лушори - Виноградів - Мукачево - Берегово - Ужгород Цiна: 1995 грн

10 родзинок Закарпаття

Хочеться перезавантажитись? Відпочити і максимально подивитись Закарпаття? Тоді мандрівка 10 родзинок Закарпаття буде для вас!

Родзинки Закарпаття - це замки, термали, дегустації сирів, вина Закарпаття, оленяча ферма, озеро Синевир і дуже багато панорам Карпат, аби очі відпочили. 

Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців країни - мисливський палац графів Шенборнів. За десятки кілометрів до Мукачево, на одинокій гостроверхій сопці, як магніт, Вас притягує овіяний легендами і бойовою славою мукачівський замок "Паланок". Неподалік виноградівської Чорної гори розташована ферма “Карпатський буйвіл”, на якій місцеві ентузіасти намагаються врятувати найпівнічнішу популяцію буйволів у світі. Зараз на фермі є понад 30 карпатських буйволів, за якими можна спостерігати, а також скуштувати й купити різні сорти буйволячого та овечого сиру. 

Один із наймальовничіших перевалів українських Карпат - Синевирський перевал, має висоту 793 метрів і з нього відриваються чудові панорами довколишніх гірських хребтів. Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як "Морське око", воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри.

І це лише частинка родзинок, які відвідаєте за 3 дні. Поїхали з нами по Закарпаттю! 

Програма

Вiдгуки наших туристiв

Олена

Олена

Доброго дня.
Хочу подякувати за тур. У захваті до сих пір. Дуже сподобалося.
Пані Вікторія — перлина Закарпаття!
Леся

Леся

Сподобалася поїздка, все чудово. З погодою повезло.
Керівник групи Юлія — професійна, все цікаво розповідала.
Господиня, у якої жили, теж сподобалася. Комфортно, смачно було.
Дякуємо!