Ільменітове диво

Маршрут: Коростень - Ільменітовий кар'єр - Чоповичі Цiна: 640 грн

Ільменітове диво

Переглядаючи рейтинг найцікавіших місць у світі, часто зустрічаються різнобарвні кислотні озера. Та хто б міг подумати, що в Україні створюють свої кислотні озера. В них не можна купатись, в них ніхто не живе, але краса їх неповторна…

Це подорож - фотосет до ільменітового кар’єру, де милує око та об’єктив камери вода кольору аквамарин. Перебуваючи тут, навіть не підозрюєш, що для видобутку титанових руд відчужено величезні території угідь і вирубано ліси.

Та до краси кар’єру відвідаємо стародавнє місто Іскоростень, де на гранітних берегах річки Уж розташувався неймовірно красивий парк. Колишня столиця древлян радує сьогодні неповторною природою: альтанки, містки, фонтани, пам’ятники древлянському князю Малу, княжні Малуші і її синові, княгині Ользі, Добрині Микитовичу, майбутньому князю Володимиру Великому…

І звичайно заглянемо в бункер «Скеля», який через декілька років розсекретять повністю і, можливо, відкриють ще багато невідомого досі. «Скеля» перебувала під грифом секретності з 1936 року, і тільки після 2005 року тут стали проводити екскурсії. Неймовірно, але всі системи вентиляції, водопостачання, автономного електроживлення, зв'язку досі перебувають в робочому стані.

Україна дивує, тож гайда дивуватися разом!

Програма

Вiдгуки наших туристiв

Ирина

Ирина

Захотелось впечатлений, посещения новых мест и чего-то необычного. На глаза попалось предложение «Ильменитовое диво» от «Драйвовый равлык». Особо подкупило посещение бункера «Скеля» — надо заинтересовывать и развивать молодое поколение. Решили ехать!
Как приятно получить намного большее, чем ожидаешь!